Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt
501 66 55 45


sklep@waldico.com.pl

 

Płatności on-line

             dotpay_b5_145x252.png

PRZELEWY - NUMER KONTA

Przelew tradycyjny na konto nr:

42 1140 2004 0000 3802 7240 1405


OPCJE DOSTAWY

        logo_dostawy_3.jpg

KOSZTY WYSYŁKI

Poczta Polska:

-list polecony ekonomiczny:

od - 6,50

-list polecony priorytetowy:

od - 8,80 zł

Pocztex Kurier 48:

- odbiór w punkcie od: 10,50 zł

- standard od: 11,50 zł

 Przesyłka kurierska ubezpieczona:

 • przelew, karta:  14 zł 
 •  pobranie:  18 zł.

 

   InPost Paczkomaty: 15,00

   (Pobranie + 4 zł)

 

Odbiór osobisty na terenie Lublina

Konieczny wcześniejszy kontakt.


Czas dostawy

Poczta Polska

 • przesyłka priorytetowa: 1-2 dni
 • przesyłka ekonomiczna: 3-5 dni

Pocztex kurier 48

 • standard: 2-3 dni

 Kurier DPD

 • standard, pobranie: 1 dzień roboczy

 InPost

 • polecony: 4-14 dni

 

ODBIÓR W PUNKCIE - MAPA

 

         odbior_w_punkcie_175x175.jpg

http://odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl/

VITAL3 kolagen typu II krople na stawy 5,5 ml

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 0.15 kg

Producent: Futurebiotics

145.00
dodaj do schowka

Opis produktu VITAL3 kolagen typu II krople na stawy 5,5 ml

Vital 3  -   Krople na Stawy 5,5 ml  (6 tygodni stosowania)

Vital 3® składa się z biologicznie aktywnych fragmentów kolagenu typu II-n1, który powstaje poprzez przycięcie łańcuchów polipeptydowych alfa 1 w wysoko oczyszczonym kolagenie. Vital 3 jest dostępny bez recepty, nie ma skutków ubocznych ani szkodliwych interakcji z innymi lekami. Ponadto nie zawiera on skorupiaków, glukozaminy, chondroityny czy MSM.

Vital 3 stanowi przełomowe podejście w leczeniu stawów i jest jak żaden inny środek kiedykolwiek wypróbowany. Wiele osób, które skorzystały z Vital 3 doświadczyły znacznej poprawy komfortu, elastyczności i mobilności stawów. Unikalna formuła tego produktu pomaga utrzymać i poprawić zdrowie stawów w ich kluczowym punkcie. Porozmawiaj ze swoim lekarzem o możliwości stosowania Vital 3!

10 Badań Klinicznych w USA Dowiodły Skuteczności Vital 3.

Vital 3 został opracowany w światowej sławy laboratoriach w Stanach Zjednoczonych i jest przygotowywany w najbardziej rygorystycznych warunkach z wykorzystaniem wysokiej klasy farmaceutycznych technik przetwarzania. Kierując się wytycznymi Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków odnośnie Dobrej Praktyki Klinicznej, produkt ten przeszedł szereg badań ludzkich, na które przeznaczono ponad 45 milionów dolarów, prowadzonych przez wybitnych reumatologów i przy zachowaniu najwyższych standardów. Vital 3 został poddany jednym z najszerzej zakrojonych badań klinicznych przeprowadzonych na suplemencie diety.

Badania te pozwoliły określić dawkowanie, skuteczność i bezpieczeństwo Vital 3, a także brak jego skutków ubocznych. Vital 3 jest tak zaawansowany, że ​​produkt ten i metody jego produkcji są chronione przez 14 amerykańskich i 14 międzynarodowych patentów.

Co to jest Vital3?

Vital3 jest jest złożony z biologicznie aktywnych peptydów kolagenu typu II- n1.

Aby go uzyskać, wysoko oczyszczony kolagen jest pozbawiany jednego łańcucha alfa 1 polipetydowego tworząc formę kolagenu II –n1. Jest wytwarzany w laboratoriach w Stanach Zjednoczonych pod ścisłą kontrolą farmaceutyczną.

Produkt nie zawiera proteoglikanów: siarczany glukoazaminy i chondroityny ani MSM. Zarówno proces wytwarzania jak i sam suplement jest chroniony 11 patentami w US i 13 międzynarodowymi.

Vital3 jest bezpiecznym produktem naturalnego pochodzenia działającym na przyczynę bolesności stawów, obrzęki oraz sztywność poranną. Dla Vital3 przeprowadzono również badania dotyczące wpływu na objawy ze strony stawów w reumatoidalnym zapaleniu stawów. 

Skład preparatu i dawkowanie

Opakowanie zawiera 5,5 ml roztworu:
1 dawka – 3 krople zawiera jako substancję czynną :
Kolagen typ II – biologicznie aktywne fragmenty peptydowe , kwas octowy (substancja konserwująca), woda (nośnik)

Sposób użycia:
3 krople rozpuścić w 120-180 ml wody lub soku (nie grejpfrutowego). Wypić na czczo, 10 minut przed porannym posiłkiem.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.
Uwaga: Aby uzyskać właściwą wielkość kropli, butelkę należy trzymać pod kątem 45 stopni, tak jak na załączonym obrazku. Pionowe trzymanie opakowania podczas wkraplania produktu spowoduje zbyt dużą wielkość kropli i przedwczesne zużycie się produktu. Zwiększanie dawki nie jest zalecane i nie powoduje szybszego ani bardziej efektywnego działania Vital3.
Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt nie wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Sposób przechowywania:
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25C°),chronić przed światłem.

Czym Vital3 różni się od innych produktów zawierających kolagen?

 Vital3 jest produktem unikalnym i jedynym w swoim rodzaju. W przeciwieństwie do innych produktów, Vital3 jest złożony z biologicznie aktywnych peptydów kolagenu typu II- n1, a nie samego kolagenu. Aby go uzyskać, wysoko oczyszczony kolagen jest pozbawiany jednego łańcucha alfa 1 polipetydowego. Jest wytwarzany w laboratoriach w Stanach Zjednoczonych pod ścisłą kontrolą farmaceutyczną. Proces wytwarzania Vital3 jest opatentowany i nie może być wykorzystywany przez żadną inną firmę. Badania kliniczne stwierdzające skuteczność i zalecane dawkowanie dla Vital3 odnoszą się wyłącznie do opatentowanej formy kolagenu zawartej w Vital3, która nie występuje w żadnym innym suplemencie diety.

Czym Vital3 różni się od innych preparatów na stawy szeroko stosowanych na rynku?

 • W przeciwieństwie do innych preparatów kolagenu typu II oraz preparatów glukozaminy, w badaniach klinicznych przeprowadzonych zgodnie z zasadami Good Clinical Practice określono dawkę , skuteczność i bezpieczeństwo stosowania Vital3. Ponad 45 mln $ przeznaczono na wykonanie i ocenę 10 badań klinicznych przez renomowane ośrodki reumatologiczne w US.
 • Wyprodukowano go w postaci kropli co pozwala na łatwe stosowanie w przeciwieństwie do dużych tabletek glukozaminy
 • Suplementy glukozaminy uzupełniają niedobór proteoglikanów w chrząstce. W przeciwieństwie do nich Vital3 modulując odpowiedź immunologiczną wpływa na przeciwdziałanie potencjalnemu zapaleniu.
 • Preparaty glukozaminy, aby osiągnąć efekt muszą być podawane wiele miesięcy i w dużych dawkach. Starsze osoby, które stosują różne preparaty mogą mieć kłopoty z nietolerancją ze strony przewodu pokarmowego. Forma kropel umożliwia nie tylko łatwe podanie ale też gwarantuje doskonałe wchłanianie
 • Cena suplementów złożonych z siarczanu glukozaminy i dodatkowych składników jest znacznie wyższa niż Vital3 w przeliczeniu na dawkę dzienną.
Korzyści ze stosowania Vital3 to produkt wyjątkowo ekonomiczny. Dzięki zastosowaniu precyzyjnego dawkowania 1 dzień stosowania to tylko 2,4 zł. Jedno opakowanie Vital3 wystarcza aż na 6 tygodni.

 

 1. Składniki Vital3 służą do uzupełniania diety w specjalnie opracowany kolagen typu II.
 2. Vital3 pomaga usunąć przyczyny kłopotów ze stawami wykorzystując naturalny mechanizm ustnej tolerancji
 3. Vital3 podawany jest w postaci kropli. Jego płynna postać została opracowana przez farmakologów i zawiera dawkę preparatu dobraną w badaniach klinicznych. Wiele osób zażywa w ciągu dnia mnóstwo leków i suplementów, czasami nawet po 10 tabletek. Postać kropli pozwala na łatwe i dogodne stosowanie.
 4. Preparat nie posiada żadnego smaku, zapachu ani koloru. Do preparatu nie dodano żadnych substancji polepszających aby zachować wysoką jakość substancji czynnej.
 5. Vital3 można stosować z innym preparatami naturalnego pochodzenia na stawy takimi jak glukozamina czy chondroityna. Wielu pacjentów stosując siarczan glukozaminy czy chondroityny osiąga niezadowalające rezultaty. Obecnie nie ma przeciwskazań aby preparaty glukozaminy podawać razem z Vital3.
 6. Stosowanie Vital3 jest bezpieczne. W 10 badaniach klinicznych w zalecanych dawkach nie odnotowano żadnych działań niepożądanych.

 

Producent:
Futurebiotics, Hauppauge, NY 11788, USA

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: